קוסמטיקאית

רוזי לוי

כתובת
מקס איזידור בודנהיימר 44032, באר שבע

רוזי לוי

לאבחון מקצועי של העור חינם, ולתוצאות מהירות - חייגו אלי! אצלנו תזכי ליחס אישי, ליווי מקצועי ומענה לכל צרכי העור שלך. מוסמכת לטיפול בשיטת טרי-די ועובדת עם התכשירים המקצועיים של ביופור
רוזי לוי
אבחון עור (חינם) והתאמת תכשירים

"סוף מעשה במחשבה תחילה" - עור יפה מתחיל בטיפוח נכון.  מה שמתאים לך לא מתאים לאחרות. לכל עור ולכל אחת ישנם נתונים יחודיים, שקובעים אילו מרכיבים יהיו הטובים ביותר עבורה. "יוציאו מהעור את המכסימום". יגרמו לעור להיראות חי, קורן ויפה. אבחון עור הוא עניין מקצועי. אשת המקצוע שהתמחתה באבחון והתאמת תכשירים וטיפול נכון, היא הקוסמטיקאית.  חשוב לדעת - ניתן  לעבור אבחון מקצועי גם ללא קבלת טיפול במכון. העצות שהקוסמטיקאית תיתן לך הן קריטיות לטיפוח נכון, ורק הטיפוח הנכון יביא למראה צעיר ומושך יותר, כמו שתמיד רצית...

התכשירים שהקוסמטיקאית תציע לך הם מקצועיים. כלומר, מרוכזים ופעילים. כאלה שלא ניתן להשיג על מדפי החנויות או בקנייה באינטרנט. תכשיר מקצועי בהגדרתו הוא כזה שניתן להשיגו רק אצל המומחית שלך לטיפול בעור, ולאחר אבחון. טיפוח מקצועי מאפשר לך להשיג תוצאות מהירות בחידוש העור, בטיפול בפיגמנטציה, בשיפור המרקם, בפצעונים ובבעיות נוספות בעור. גם המעקב שתעשה הקוסמטיקאית, עד לקבלת התוצאות, הוא חינם. הקוסמטיקאית זמינה לך בכל שעות היום בעצה ובליווי.

השתמשי בה!

 היא יכולה לעשות את ההבדל בין העור שיש לך כיום לבין העור שחלמת עליו :)

טיפולי פנים

ישנו מגוון גדול של טיפולי פנים, בהתאם למטרה:

* טיפול פנים קלאסי, שבו יבוצע ניקוי עמוק של העור משומנים מיותרים ופילינג לריענון וחידוש המראה כולל הרגעה ומסכה; * טיפול בפיגמנטציה, שיבוא כסדרה של טיפולים; * טיפול באקנה או קומדונים (שחורים); * טיפול במזותרפיה לחידוש העור או שיפור במראה של צלקות; * טיפול בטכנולוגיות כמו IPL, גלי רדיו ועוד...  * טיפול מפנק / מרגיע ועוד.

ביעוץ הראשוני עם הקוסמטיקאית, יומלץ לך סוג הטיפול המתאים למצב עורך ולציפיות שלך. מה מפריע בעיקר במצב העור? האם סימני הגיל? האם כתמי העור? האם הנקבוביות הפעורות? הקוסמטיקאית של ביופור תציג לך את טיפול הפנים הנכון עבורך. טיפול פנים נכון עם החומרים של ביופור יעזור לך להיראות מטופחת ומושכת. להיראות במיטבך.

קבעי עוד היום אבחון חינם אצל הקוסמטיקאית של ביופור, ותופתעי עד כמה את יכולה להיראות יפה יותר - במינימום זמן ומאמץ! הקוסמטיקאית של ביופור גם תעניק לך דוגמיות וחוברת טיפים חינם - העצות הכי טובות לשמירה על עור יפה וצעיר למראה, בכל גיל.

טיפול באקנה

הטיפול הקוסמטי באקנה התקדם מאד בשנים האחרונות. כיום, קוסמטיקאיות משיגות תוצאות טיפוליות מצויינות ובפרק זמן קצר יחסית. הכל הודות לידע חדש ולתכשירים שלא היו זמינים בעבר. ריפוי האקנה, בטיפול הקוסמטי, כבר לא מצריך הרבה מגע בעור. "נגמרו הימים" של לחיצה כואבת על הפצעים, של סבל וסימנים אדומים. רוב הביקורים במכון הקוסמטי למעשה לא יכללו טיפול.  הקוסמטיקאית תעשה ביקורת, תיתן חומרים טיפוליים או תשנה את הנחיות הטיפול במוצרים שכבר קיימים ברשותך. רק במידת הצורך יבוצע טיפול, שאיננו כרוך בכאב מיותר.

תוצאות טיפוליות עם הידע והתכשירים של ביופור

טיפול בפיגמנטציה

כתמי העור הם בעייה מטרידה ובפרט בארצנו החמה. קיימים סוגים שונים של כתמים: כתמי שמש, כתמי היריון, כתמי גיל, כתמי אקנה ועוד. לכל סוג פיגמנטציה יש טיפול אחר ומותאם אישית. חלק מהטיפולים אינם מתאימים כאשר נחשפים רבות לשמש. אולם יש חלק שכן מתאים. ניתן גם למנוע הופעת כתמי עור בקיץ עם ההתנהגות הנכונה ושימוש במרכיבים הנכונים. ליעוץ מקצועי יותר ומותאם אישית, שלחי אלינו תמונה באפליקצית גט-ביוטי.

ביופור התמחתה בטיפול בפיגמנטציה והכשירה אלפי קוסמטיקאיות להשגת תוצאות מצויינות

הסרת שיער בשעווה/חוט

ישנן שיטות רבות להסרת שיער. אחת השיטות המהירות היא שימוש בשעווה או חוט. מדוע כדאי לעשות את הטיפול אצל הקוסמטיקאית? הקוסמטיקאית יודעת לבצע את הטיפול בצורה מהירה יותר, מדוייקת ופחות כואבת. הקוסמטיקאית תדע לייעץ לך במידה ויש שיטה עדיפה עבורך להסרת שיער. לפעמים מריטת השיער מביאה לאדמומיות או פיגמנטציה. הקוסמטיקאית תדע למנוע אותן כיוון שהיא מבינה את התנהגות העור. ישנם מקרים שבהם עדיף להשתמש בחוט או שעווה וישנם מקרים בהם כדאי לבחור בשיטה אחרת. לפעמים אפשר לשלב שעווה/מריטה בחוט יחד עם שיטה אחרת.

הסרת שיער בלייזר/IPL

טכנולוגיית IPL - או Intense Pulse Light וכן טכנולוגיית הלייזר מאפשרות הסרת שיער לצמיתות באמצעות חימום והרס של זקיק השערה. כיום אנו יודעים, שהמילה "לצמיתות" הנה פחות מדויקת, אולם הסרה של 80% מהשיער לצמיתות נחשבת לתוצאה טובה. זוהי השיטה היעילה והנוחה ביותר לטפל בשיער בכל חלקי הגוף. היא פוטרת אותך מגילוח קבוע, על כל חוסר הנוחות שבכך. ישנן נשים שהגילוח מותיר בעורן פצעונים לא יפים, או התכהות בבתי השחי ובמפסעות. הסרה בטכנולוגיית IPL או לייזר   "מוציאה מסדר היום" את נושא השיער המיותר ומאפשרת לך ספונטניות בבילוי, חופש ונוחות מלאים. ככל שהטיפול יתבצע בגיל מאוחר יותר (מעל 30) הסיכוי לתוצאה יפה ולאי צמיחה מחודשת של השיער - עולה.

כיום, מחירי הסרת שיער ב-IPL או לייזר הם נמוכים מתמיד. כאשר עושים את החישוב של עלות סדרת טיפולים כזאת, אל מול העלות השנתית של טיפולי שעווה/הורדה עם חוט וכו' (וכמובן שצריך לקחת בחשבון את כל השנים הבאות) - יש יתרון ברור לטיפול IPL או לייזר.

התקשרי לקוסמטיקאית של ביופור העובדת בטכנולוגית IPL או לייזר, ובקשי יעוץ חינם אודות הטיפול המתאים  ביותר עבורך.

הזרקות אסתטיות ע"י רופא

במכוני קוסמטיקה רבים ישנו גם שירות אסתטי חשוב: רופא המבצע הזרקות. השילוב בין רופא לקוסמטיקאית הוא מוצלח ביותר! הקוסמטיקאית, שמכירה אותך היטב, וכמובן גם את עורך, יודעת מה היא יכולה לשפר ומה יכול לעשות הרופא. למשל: בטיפולים קוסמטיים ועם תכשירי ביופור אפשר להחליק את מרקם העור, לטפל בפיגמנטציה, באקנה, בנקבוביות פעורות, להגביר את הברק ואת החיוניות. אבל.. כאשר יש קמטים - הפתרון איננו בתחום הקרמים או הטיפול הקוסמטי. וכאן נכנס תפקידו של הרופא, בהזרקה של חומרי מילוי או בוטוקס. הקוסמטיקאית תכין את עורך לטיפול, וגם תסייע לך בשמירה על התוצאות לאורך זמן. הקוסמטיקאיות של ביופור מצויידות בידע המאפשר להן להעניק את כל מכלול הטיפולים שנחוץ כדי שתיראי צעירה יותר! טיפולים אסתטיים רפואיים באמצעות רופא המגיע למכון, וטיפולים קוסמטיים מתקדמים.

סידור גבות

הגבה היא חלק חשוב של הפנים, חשוב יותר מכפי שנראה לך :) שינוי במראה הגבה ישפיע בצורה ניכרת על מראה פנייך.  גבה שמתאימה לתווי הפנים יכולה להעניק מראה צעיר יותר, ולשפר פגמים אסתטיים כמו עין שקועה או מבנה פנים מוארך. מצד שני, גבה שאיננה מתאימה בצורתה לפנים עצמן, יכולה למשוך תשומת לב ולאוו דווקא חיובית.. היא עלולה להעניק מראה צורם ולא מושך. גבות צריך לא רק "לנקות". מעצבת הגבות שלך מייעצת לך לגבי המראה המושלם של גבה בהתאם לנתונייך, מדגימה לך ואז יוצרת את הצורה הזאת באמצעות מריטה מדויקת. יתכן ולאחר מכן יהיה כדאי לצבוע את הגבות. גבה עשירה ודומיננטית נותנת מראה עוצמתי. היא יכולה להפחית מספר שנים מהגיל!

סידור גבות הוא טיפול שאיננו יקר והוא מצדיק מאד את ההשקעה. לעיתים הבדל קטן בצורת הגבה עושה הבדל רב במראה הפנים.

איפור קבוע

איפור קבוע כבר מזמן איננו קשור לגיל בוגר. צעירות רבות חושקות במראה שפתיים חושני ו"אודם טבעי" שאיננו יורד עם האוכל.. במראה עיניים דרמטי שקם איתן בבוקר וחוסך מהן את זמן האיפור. עם הגיל צפיפות השיער בגבות יורדת, וכאן נכנס האיפור הקבוע, "מעבה" את הגבה, משלים את מקום השיער שנשר וגם מעניק צורה מושלמת - יפה יותר מזאת המקורית.

האיפור הקבוע נעשה בעזרת החדרת פיגמנט. המקום המיועד עובר אלחוש, למניעת כאב. אומנית האיפור הקבוע בוחרת יחד איתך את הצבע האידיאלי והתואם לפנייך. הפעולה נעשית בביקור אחד או שניים בד"כ, וזמן ההחלמה הנו כשבוע.

כיום, ניתן להשיג תוצאה טבעית ביותר ויפה, כזאת שאיננה בולטת אך נותנת את הטאץ' הנכון לפנייך. שמאפשרת לך להיות מאופרת גם לאחר ששטפת את פנייך. שמדגישה את מה שיפה ומשפרת את מה שפחות מושלם.

פדיקור

הפדיקור הוא טיפול לטיפוח כף הרגל. במסגרת הטיפול מסירה המטפלת עודפי עור מאזור הסוליה באמצעות חומרים מרככים. בנוסף, היא מסדרת את ציפורני כף הרגל, משייפת ומורחת לק. לעיתים ישנה בעיה של כפות רגליים סדוקות ובסדקים מתיישבת פטריה. טיפול נכון מאפשר לסדק להתאחות ומתקבלת כף רגל רכה ובריאה. פדיקור רפואי נועד לאלה הסובלים מבעיות מיוחדות בכף הרגל כגון ציפורן חודרנית, יבלות ועוד.

כף רגל יפה, בריאה ומטופחת חשובה בפרט בעונת הקיץ כאשר אנו הולכות עם סנדלים. בטיפול נכון כף הרגל תיראה יפה ואסתטית ותשלים את המראה המטופח שלך.

מניקור

המניקור נועד לטפח את מראה היד והציפורן. כפות הידיים הן כרטיס הביקור שלנו. מראה ידיים מוזנח עלול להותיר רושם לא נעים, גם אם פנינו מטופחות. בטיפול המניקור מתבצע קיצור ושיוף של הציפורן, עיצוב מראה ציפורן מתאים ומריחת לק. במידת הצורך, מסירים עור עודף סביב הציפורן.  הלק יכול להחזיק כ-3-7 ימים. בשימוש רב במים ובחומרי ניקוי הוא יתקלף מהר יותר.

עיסוי

ישנן טכניקות עיסוי רבות ומגוונות. לעיתים ישלב המעסה מספר שיטות בתוך אותו הטיפול. עיסוי הנו פתרון טוב להרפיית שרירי הגוף, להרגעת הגוף והנפש, לטיפול בהתכווצויות שרירים ועוד. לעוסקים בספורט אינטנסיבי, העיסוי מהווה פעולה משלימה חשובה למניעת נזקים מצטברים שהנם תוצאת הפעילות הגופנית. גם למי שעובד שעות רבות בישיבה ללא תנועה, יהווה העיסוי דרך להמרצת הדם והלימפה, ולשמירה על תפקוד תקין. ישנן שיטות עיסוי השמות דגש על הרגעה וחוויה טיפולית נעימה, כמענה לאורח החיים האינטנסיבי והלחץ היומיומי שאנו חווים.

יש לעדכן את המטפל על מצבים כגון החלמה מניתוח או משברים. במצבים כאלה לא יבוצע עיסוי. יש להמתין להחלמה מלאה ולדאוג לאישור מהרופא.

הלחמת ריסים

ריסים ארוכות ומהפנטות, ישדרגו את מראה פנייך ויעניקו לך מראה מושך ונשי. בעבר הפתרון היה מסקרה או מעגל ריסים. כיום את יכולה ליהנות מריסים יפות במראה טבעי באמצעות הלחמת ריסים. הטיפול מבוצע במכון היופי, ואורך כשעה. הוא איננו כואב. את אורך הריסים וצורתם (מעוגלת או טבעית יותר) את זו שבוחרת. התוצאה מחזיקה כחודש, אם כי יש הממליצים לחדש אותו כעבור 2-3 שבועות. זהו טיפול מעולה לפני אירועים או כאשר אנו רוצות להיראות במיטבנו. אולם נשים רבות מתמכרות אליו ומבצעות את הטיפול בקביעות, אחת לחודש, לאורך שנים.

איפור מקצועי (מאפר/ת)

רובנו מתאפרות מדי יום, לעבודה ללימודים ולפני יציאה לבילוי. איפור מקצועי הנו איפור שנועד לתת לך מראה שונה ומושך עין, תוך כדי הסתרת פגמים והבלטת הצדדים היפים שבפנייך. איפור מקצועי נכון יכול לפסל את עצמות לחייך ולהגביה אותן, להפוך פנים מוארכות מאד לרכות ועגולות יותר, לטשטש פגמים כגון עין שקועה, עפעפיים נפולות, קמטוטים ועוד. יש המבקשות מראה דרמטי ומושך תשומת לב, ויש האוהבות מראה עדין הדומה לטבעי. באיפור נכון, ניתן לקבל מראה שנראה כמעט נטול-איפור ועם זאת, הוא מתוכנן היטב ומסווה היטב את הפגמים תוך הבלטת היופי הטבעי שלך. קוסמטיקאיות רבות השתלמו בשיטות של איפור לאירועים ויכולות להעניק לך לא רק עור יפה יותר, אלא מראה איפור מושלם לכל אירוע.

שיזוף בהתזה

רוצה גוון עור שזוף ויפה לאירוע? לא מומלץ ללכת למכונת שיזוף או להשתזף בים. השיזוף הממושך איננו בריא ואף מסוכן לעור, ומאיץ את הופעת סימני הגיל.

 אפשר לקבל גוון יפה ואחיד לכל חלקי הגוף בטיפול הנקרא "שיזוף בהתזה". תוצאת הטיפול מחזיקה כשבוע. בטיפול זה מותז פיגמנט בגוון שמתאים לך. יש הבוחרות לעשות את הטיפול רק על הגוף ללא אזור הפנים, ובפנים להגיע לגוון הנכון באמצעות איפור. אם את כלה שבוחרת בטיפול לקראת חתונה, השמלה הלבנה תבלוט על רקע הגוון היפה. וגם אם לא, כל בגד (ובפרט אם הוא חשוף) ייראה יפה בשילוב הגוון החדש והאחיד על כל הגוף.

מומלץ לבחור בגוון עדין ולא כהה מדיי. במידה והמדובר על אירוע חשוב, יש לעשות טיפול ניסיון חודש-חודשיים לפני כן.  הטיפול המכין לאירוע עצמו יהיה ביום שלפני. 

פרטים נוספים על הטיפול תוכלי לקבל מהקוסמטיקאית של ביופור.

לק ג'ל

כולנו מכירות את התסכול לאחר שהלק שמרחנו אתמול-שלשום מתחיל להתקלף לאחר עבודות הניקיון או סידור הבית. לק-ג'ל מהווה פתרון מושלם לציפורניים מטופחות 24 שעות ביממה מבלי שנצטרך לדאוג להן כל כמה ימים. לק-ג'ל נעשה בעזרת חומר מיוחד, המעניק שכבה עמידה ומגנה, כולל עיצוב ומראה יפה של הציפורן. הצבע חי ויפה, והפעולה אף מגנה מפני התפצלות הציפורן. הלק ג'ל עמיד בפני מים וחומרי ניקוי ומחזיק 2-4 שבועות. לק ג'ל הפך לאחד מהטיפולים הפופולריים ביותר לטיפוח היד והציפורן בזכות היעילות והפשטות שלו. הוא מתאים מאד לנשים עסוקות ולכאלה שאינן רוצות להתעסק תדיר בחידוש הלק ועם זאת ליהנות ממראה ידיים מטופח כל הזמן.

מזותרפיה

מזותרפיה, או יותר נכון - מיקרונידלינג, היא אחד הטיפולים היעילים ביותר כיום בחידוש העור ובשיפור של צלקות. במיקרונידלינג משתמשים במכשיר, הכולל מחטים קטנות ודקות. המטפל/ת עוברת עם המכשיר על כל אזורי העור המיועדים לטיפול. הדקירות אינן כואבות כיוון שהמקום מאולחש באמצעות משחה.

הדקירות הללו גורמות להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור, ומעודדת ייצור של תאי עור חדשים ובריאים, רעננים וצעירים יותר. הפעולה מעודדת גם יצור של קולגן חדש, אותו חלבון האחראי על מוצקות העור.

במה מטפלת המזותרפיה / מיקרונידלינג?
בצלקות וחטטים;
בנקבוביות פעורות;
בקמטוטים;
בסימני הגיל - העור ייראה צעיר וחיוני יותר, מוצק ויפה.

מה היתרונות של מזותרפיה / מיקרונידלינג?
למרות שהטיפול אולי נראה מעט "מפחיד" לכמה מאיתנו, מסתבר שהוא אחד הבטיחותיים ביותר. זהו הטיפול היעיל ביותר למרקם העור, לחטטים וצלקות, ולסימני הגיל. 
האם טיפול אחד יספיק?
לתוצאות טובות יש לבצע סידרת טיפולים, אורך הסדרה ינוע החל מ-4 עד 10 טיפולים ולפעמים יותר, תלוי מה הייתה המטרה. הטיפול בצלקות עמוקות יצריך סדרה ארוכה יותר. ישנן מטרות טיפוליות שבהן יספיקו 4-5 טיפולים בלבד. את התוצאות רואים כבר מהטיפול הראשון.

אנטי אייג'ינג וחידוש העור
אפילציה
טיפולי לייזר

טיפולי לייזר

לקביעת טיפול וקבלת ייעוץ:
תודה! הטופס נשלח בהצלחה